Body Adventure Türkiye’de ilk Konya’ya geliyor

22 Ekim 2014 Çarşamba

Açıldığı günden itibaren, gerçekleştirdiği etkinliklerle Konya’nın sosyal yaşamına farklı bir boyut kazandıran Konya Kentplaza, şimdi de ziyaretçilerini insan vücudu içerisinde unutamayacakları bir yolculuğa çıkarıyor. Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesinde ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören Body Adventure, Kentplaza ile ilk kez Türkiye’ye geliyor

body-adventure-turkiyede-ilk-konyaya-geliyor

Avm Partners tarafından yönetimi yapılan Konya Kentplaza AVM, birbirinden renkli ve güzel etkinliklerle, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. Kentplaza etkinlikleriyle sadece eğlence değil; eğitici ve öğretici aktivitelerle, kaliteli zaman geçirme fırsatı da sunuyor.

Türkiye’ye ilk defa Konya Kentplaza AVM ile gelen ve 24 Ekim – 4 Kasım günleri arasında gezilebilecek olan Body Adventure’da misafirler, devasa bir şişme insan maketinin ağız kısmından girerek, hayatlarında hiç çıkmadıkları bir yolculuğa başlayacak. İnsan vücudunun içerisinde heyecan dolu bir keşfe adım atacak olan Kentplaza ziyaretçileri, vücudun bireysel parçalarının iç işleyişini, hastalıklı ve sağlıklı organların nasıl olduğunu görecek. Body Adventure’da ayrıca 11 adet ağız, göz, kalp, akciğer, mide, karaciğer, böbrek, ince - kalın bağırsaklar, sindirim sistemi, dolaşım sistemi ve insan iskeleti maketleri sergisi de gerçekleştirilecek.

Açık olduğu tarihler süresince tüm gün boyunca ziyaretçilere açık olacak Body Adventure’da, hafta sonu ise 14.00 ile 19.00 saatleri arası çocuklara yönelik atölye çalışmaları da yapılacak. Atölye çalışmalarına katılmak için 0332 501 01 00 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmak yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri