Bodymax, Pendik Park Outlet Centerda

01 Ağustos 2008 Cuma

Pendik Park'ta mağazaların çoğu kiralandı ve kiracılar mağazalarını teslim almaya başladı. Pendik Park ailesine en son Bodymax katıldı.

bodymax-pendik-park-outlet-centerda
Pendik'in merkezindeki ilk alışveriş merkezi olan Pendik Park Outlet Center, 28 Ağustosta hizmete açılacak. Pendik Park Outlet Centerın kiralama ve yönetim danışmanlığı Mallart danışmanlık tarafından yürütülüyor. AVMdeki mağazaların çoğu kiralandı ve kiracılar mağazalarını teslim almaya başladı. Pendik Park ailesine en son Bodymax katıldı. Kendi üretimlerinden aldığı güçle ve ihracat konusunda yaptığı başarılı çalışmalarını zincir mağazacılık faaliyetleriyle ülke genelinde yayma gayreti içinde olan Bodymax, her geçen gün mağaza sayısını artırıyor. Ağustos ayı içinde Pendik Park Outlet Centerda açacağı 7'nci mağazası ve takip eden aylarda açacağı ilave mağazalarıyla satış metrekarelerini artırmayı planlayan Bodymax mağazalarında farklı bir konsept uygulanıyor. İç giyimin her çeşidini, el örgü yünleri, çorap, kozmetik gruplarını, pijama ve ev giysilerini ve başka bir çok ürünü uygun fiyat ve müşteri dostu yapısıyla mağazalarında bulunduruyor. Sloganı ''MAXIMUM AL, MINIMUM ÖDE'' olan mağazacılık anlayışını Türkiyenın her tarafına yaymayı amaçlayan BODYMAX magazaları, yapısını üretim gücünden ve Koçer grubu altyapısından alarak büyüme trendini devam ettiriyor. Bodymax mağazaları, farklı konsept uygulaması ile Bodymax örgü evlerinde stressiz yaşamayı öğretiyor. Bay, bayan, çocuk grubu bir çok ürünle desteklerken müşteri taleplerine kayıtsız kalmayarak her ay yeni ve farklı ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri