Bonibon, Milka çikolatasıyla buluştu

17 Ekim 2012 Çarşamba

Türkiye’nin ilk şeker kaplı kakaolu drajesi Bonibon, Avrupa’nın lider çikolata markası Milka’yla bir araya geldi

bonibon-milka-cikolatasiyla-bulustu

Kendine has ambalaji ve geçmişten günümüze yansıttığı renkli dünyası ile şekerleme dünyasının nostaljik markası Bonibon, Milka’nın çikolatası ile buluştu. Milka çikolatasıyla lezzetini bir kat daha artıran Milka Bonibon, artık sadece çocuklara değil, 7’den 70’e herkese hitap ediyor.

“Kalpleri yumuşatan çikolata” sloganıyla yola çıkan Milka, 1901 yılından bu yana Alp Dağları’nın sütü ve özgün Milka formülüyle daha yumuşak ve daha lezzetli bir çikolata sunuyor. Türkiye’nin ilk şeker kaplı kakaolu drajesi Bonibon ise pazara ilk sunulduğundan bu yana en beğenilen draje markalarından biri oldu.

Drajelerin çıtır kaplamasının altındaki çikolatanın Milka olması ise Bonibon lezzetini artırdı.  Türkiye pazarına Milka çikolatası içeren ilk drajesini sunmuş oldu. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri