Bonmarşe Organik Pazar’ı Beyoğlu’nun göbeğine geldi

16 Haziran 2016 Perşembe

Demirören İstiklal’de Bonmarşe alışveriş kültürü, sahaf ve plakçılardan sonra Organik Pazar ile devam ediyor

bonmarse-organik-pazari-beyoglunun-gobegine-geldi

60’ların ve 70’lerin İstanbul’una damgasını vuran Bonmarşe kültürü, Demirören İstiklal ile yeniden doğdu. Bonmarşe, dönemsel olarak farklı marka ve ürünleri, Demirören İstiklal’in 2'nci katındaki tezgahlarda taşıyor.


Yerel üreticilerin ve organik markaların yer aldığı Bonmarşe Organik Pazar, bugünden (16 Haziran) itibaren her Perşembe, Demirören İstiklal’in 2’nci katında ziyaretçilerini karşılayacak. Taze ve doğal lezzetler, doğrudan üreticiden alışveriş imkânı ve güvenilir sertifikalı markalar, perşembe günleri Bonmarşe tezgâhlarında olacak. Organik Pazar, öncelikle sağlıklı ve doğal ürün arayışındaki Beyoğlu sakinlerinin ihtiyaçlarına yanıt verecek.


Haziran ayının başında açılan Bonmarşe, belirli tarih aralıklarında çeşitli konseptler ve ürünlere ev sahipliği yapacak. Çiçekçiler, tasarım takılar, eski eşyalar, sahaflar, dekoratif malzemeler, Bonmarşe tezgahlarında karşılaşacağınız ürünlerden sadece bazıları.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri