Bornova’nın yeni AVM’si hayata geçiyor

15 Ekim 2015 Perşembe

Gözde Grup AŞ, Ontan Grup ve MŞB İnşaat ortaklığı İzmir Bornova’da yeni bir projeye imza atıyor

bornovanin-yeni-avmsi-hayata-geciyor

Bornova’nın gözde ve hızla gelişen bölgesi Kazım Karabekir’de  MyVia 414 yerleşim projesi içerisinde yer alan “414 Park Alışveriş Merkezi”, 2016 yılının ilk çeyreğinde faaliyete geçiyor.


Kiralama ve konsept geliştirmesi KRC Yönetim Danışmanlık ve Suat Koyuncu tarafından yapılan 414 Park, üniversitelerin ve beyaz yakalı çalışanların yoğun olduğu bir konumda bulunuyor. MyVia 414, Özel Yaşar Üniversitesi, Ege Üniversitesi, özel öğrenci yurtları, Turkcell Global Çağrı Merkezi, Işıkkent Eğitim Kampüsü, Bilfen Koleji, Bahçeşehir Koleji, Şifa Hastanesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, 842 konutluk Folkart Life Bornova ve diğer lüx konut ve rezidans projelerine yürüme mesafesinde yer alıyor.

414 Park, öncelikle yakın çevresinde yer alan konut projelerinde yaşayan nüfus’un temel ve gündelik ihtiyacına karşılık verebilmek amacıyla tasarlandı. Proje’de büyüklükleri 40 metrekareden 605 metrekareye değişen toplam 50 mağaza bulunuyor.

Cadde konseptinde tasarlanan proje, yüksek alım gücüne sahip bir kitleye hitap edecek; tekstil, kişisel bakım, sağlıklı yaşam, market, çocuk oyun merkezi, elektronik ve beyaz eşya, yiyecek-içecek sektörlerini içerisinde barındıracak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri