Boyner bir ilke imza atıyor

12 Aralık 2013 Perşembe

Boyner, bünyesindeki 480 mağazası, 7 farklı internet satış sitesi ve 12 binin üzerinde çalışanıyla ilk kez ‘Mağazacılar Günü’ kutlamaları başlatıyor

boyner-bir-ilke-imza-atiyor

2011’de Hindistan’da başlatılan ve her yıl 12 Aralık’ta kutlanan Retail Employees’ Day (Mağazacılar Günü) bu yıl Türkiye’de de gerçekleştiriliyor. Boyner Grubu bu özel günde mağaza çalışanlarına tüm yıl boyunca işlerinde gösterdikleri tutkulu ve özverili çalışma için teşekkür ediyor.

Boyner Grubu CEO’su Cem Boyner, 12 Aralık Mağazacılar Günü hakkında şunları söyledi; “Bu yaz IGDS (Intercontinental Group of Department Stores) düzenlediği World Department Store Forum’un üçüncüsü İstanbul’da bizim evsahipliğimizde gerçekleşmişti. Bu forumda Hindistan temsilcileri 150’den fazla markanın katılımıyla Mağazacılar Günü’nün kutlandığını ve bunu tüm dünyaya yayılmasını arzu ettiklerini söyledi. Fikri çok değerli bulduk ve böylece Mağazacılar Günü’nü Grup şirketlerimizde kutlamaya karar verdik. Türkiye’de yaklaşık bir milyon kişinin üstlendiği mağazacılık görevleri çok kıymetli. Bugün hem mağazalarda, hem de online satış sitelerinde milyonlarca müşterimize hizmet ederken büyük bir özveriyle çalışan, yüzlerinde gülümseme ve enerjileri hiç eksik olmayan tüm mağazacılara teşekkür etmek için harika bir fırsat. Grubumuzda bayilerimizle birlikte sayısı 12.000’i aşan çalışma arkadaşlarımızı tek tek yürekten kutluyor, ayrıca sektördeki tüm mağazacıları da bu özel günü kutlamaya davet ediyoruz” dedi.

Bu yıl Boyner Grubu şirketleri tarafından ilk kez kutlanan Mağazacılar Günü'nde, mağaza çalışanları için hediye çekilişleri ve ikramlardan oluşan çeşitli sürprizler hazırlandı. Morhipo.com çalışanları ise Mağazacılar Günü’ne özel olarak bir kampanya çekiminde poz verdiler. Boyner Holding ve Grup Şirketleri’nden genel müdürler, üst düzey yöneticiler ve merkez ofis çalışanları 12 Aralık Mağazacılar Günü'nde mağazalara ziyaretlerde bulunup, saha kadrolarıyla yan yana satışa destek oluyor ve mağazacıların bu gününü birlikte kutluyorlar.

Kısaca Mağazacılar Günü hakkında
2011 yılında Hindistan’da başlatılan ve bu yıl üçüncü kez kutlanacak olan Retail Employees’ Day (Mağazacılar Günü), Türkiye’de Boyner Grubu tarafından kutlanıyor. Perakende sektöründe mağaza çalışanlarının onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan bu özel günde saha satış kadroları için farklı aksiyonlar ve özel mağaza ziyaretleri gerçekleştiriliyor.

Kaynak: Patronlar Dünyası


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri