Boyner, modayı demokratikleştiriyor

22 Eylül 2015 Salı

Boyner Büyük Mağazacılık, dünyayı ve modayı yakından takip eden kadınların kalbini bir kez daha kazanacak. Ayşe Boyner’in seçkisiyle oluşan “Boyner Fresh” konsepti, birçok ülkenin trend markalarından seçilen koleksiyonları, sınırlı sayıda ve ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunacak. Üstelik Boyner Fresh markaları, Türkiye’de sadece Boyner’de olacak

boyner-modayi-demokratiklestiriyor

Yüzlerce markanın binlerce ürününü aynı çatı altında buluşturan Boyner Büyük Mağazacılık, müşterilerini özel bir konseptle tanıştırıyor. Ayşe Boyner’in özel seçimi ile hazırlanan Boyner Fresh; ABD, Avustralya, Danimarka, Fransa, İspanya ve İngiltere’deki gözde markaların trend parçalarını Türkiye’ye getiriyor.

Genel müdür Deran Taşkıran’ın Boyner Fresh’in oluşumundaki en önemli adımı şu sözlerle ifade etti: “Müşterilerimizin yüksek moda beklentisini ulaşılabilir fiyatlarla Boyner Fresh koleksiyonları ile karşılayacağız.”

Projenin en önemli mimarı olan Ayşe Boyner ise: “Bugüne kadar dünyanın çok farklı ülkelerinde katıldığım yüzlerce fuarda, hep aklımda kalan ve Türk müşterisi ile tanıştırmaya can attığım markalar oldu. Bu markaları aynı çatı altında toplayabileceğim bir konsept yaratmak istedim. Boyner Fresh’i duyduğumda, bende iz bırakan bu markaları, tanımlanan konsept altında toplama fikri beni yerimde duramayacak kadar heyecanlandırdı.” sözleriyle ifade etti.


Moda demokratikleşecek
Boyner Fresh koleksiyonunda birbirinden farklı stillere göre o an moda olan birçok tasarım bulunacak. Sınırlı sayıda olduğu için beğendiği anda almayanlar, fırsatı kaçırabilecek. 60 TL’den başlayarak ortalama da 200-300 TL arasındaki fiyatlarla, modayı takip etmek isteyenleri mutlu edecek. Boyner Fresh, dünya markalarıyla modayı yakalama fırsatını herkes için demokratikleştirecek.


Her tarz kadına uygun farklı öneriler
Boyner Fresh kadını için 5 farklı tarz belirlendi Young & Playful, Trendy Grown Up, Rock Chick & Boho, British Cool & Girly, Party & Evening. Her biri hem çok farklı, hem de birbiri içinde uyumlu bu tarzlar ile her kadın kendisine uygun olan stili oluşturabilecek.


Dünya markaları Boyner müşterilerine özel olarak sunulacak
Eğlenceli tasarımlarıyla Madrid doğumlu pop-ikonu Kling, genç ve dinamik kadınların gözdesi İngiliz Unique 21, retro tasarımlarıyla Motel, dikkat çekici ve göz alıcı Glamorous, yenilikçi kesimleri ve cesur baskılarıyla One O Eight, sadece Boyner mağazalarında olacak markalar arasında yer alıyor.

Boyner Fresh koleksiyonunun yer alacağı mağazalar şöyle:  Boyner Akbatı, Boyner Akasya, Boyner Ankara Cepa, Boyner İstinye Park, Boyner Şaşkınbakkal, Boyner Nautilus, Boyner Ümraniye Meydan, Boyner Panora, Boyner Mersin Forum, YKM Cevahir YKM İzmir Konak, boyner.com.tr.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri