Boyner’de üst düzey üç atama

16 Temmuz 2014 Çarşamba

Boyner üst yönetimine üç yeni genel müdür yardımcısı atandı. Çarşı ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Filiz Bayrak, Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı görevine Onur Aydın, Müşteriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Sibel Üğdül getirildi

boynerde-ust-duzey-uc-atama

Boyner’de yapılan üç yeni atama ile üst yönetim yeniden şekillendi. Çarşı ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Filiz Bayrak, Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı görevine 23 Mayıs 2014 tarihi itibarıyla Onur Aydın, Müşteriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise 01 Temmuz 2014 tarihi itibariyle Sibel Üğdül atandı.

Filiz Bayrak - Çarşı ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Şehir Planlama alanında yüksek lisans yaptı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversite’sinde MBA yapan Filiz Bayrak, kariyerine 1997 yılında Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık firmasında araştırma değerleme uzmanı olarak başladı. 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Yatırım Planlama Yöneticisi olarak katılan Bayrak, son olarak Strateji Geliştirme & Yatırımlar & Görsel Sunum Müdürü olarak görev yaptı.

Onur Aydın - Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Orta Doğu ve Avustralya’da Toyota Motor Corporation’da Marka Yöneticisi ve Stratejik Planlama Müdürü olarak görev yaptı. Avustralya’daki Macquarie Üniversitesi’nde Pazarlama yüksek lisansı ve 2009 yılında Harvard Business School’da tamamladığı MBA’in ardından Pepper&Rogers’ta çalıştı. Ardından Boston Consulting Group’ta danışmanlık yaptı. Ekim 2011 tarihinden itibaren Groupon/Şehir Fırsatı Türkiye’nin Genel Müdürü olarak görev yaptı.

Sibel Üğdül - Müşteriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

2000 yılında Ankara Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Ak Ödeme Sistemleri Firma İlişkileri Yetkilisi olarak göreve başlayan Üğdül kariyerine Akbank’da Marka Ortaklıkları Departmanında devam etti. Ardından Pazarlama ve Ürün geliştirme alanında hizmet veren  Garanti Ödeme Sistemleri’nde Pazarlama ve Marka Yönetimi Bölümü’nde yönetici olarak görev yaptı. 2011 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine “Pazar Geliştirme ve CRM Müdürü” olarak katıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri