Boyner’den yeni mağaza

14 Mart 2014 Cuma

Çok kategorili mağazacılığın öncü ismi Boyner Büyük Mağazacılık büyümeye devam ediyor. İstanbul’daki 14’üncü Boyner mağazası, geçtiğimiz günlerde Acıbadem’deki Akasya AVM’de açıldı. Bu yeni mağaza ile Türkiye genelinde 27 ilde hizmet veren Boyner Mağazaları’nın sayısı 43’e ulaştı

boynerden-yeni-magaza

4 bin metrekare satış alanı, dijital reklam alanları ve ferah görünümü ile Boyner AkasyaMağazası; kadın, erkek, çocuk, jean, aktif spor, ayakkabı, kozmetik, ev ve aksesuar kategorileriyle müşterilerine çok kategorili mağaza konseptinde yeni bir anlayış sunuyor.

Boyner Akasya Mağazası çocuklara özel tasarlanmış alanı, çocuklara özel kabinleri ve iPad oyun alanı ile çocuk alışverişini keyfili bir deneyim haline getiriyor. Çocuk reyonunun yanı sıra jean reyonunda kadınlar için tasarlanmış Womens Denim reyonu ve lifestyle giyim ve ayakkabı reyonu Boyner Akasya Müşterileri’ni bekliyor.

70 metrelik cephesiyle müşterilerilerini karşılayan Boyner Akasya Mağazası özel tasarlanmış aksesuar reyonu ile dikkat çekiyor. Ray-Ban özel standı ve Boyner Akasya mağazasına özel modelleri ile güneş gözlüğü alışverişine damgasını vuruyor. Emporio Armani ve Michael Kors saat ve aksesuarları kendi standları ilk kez Akasya Mağazası’nda yer alıyor. Bütün bunların yanı sıra Swarovski ve Ariş ile tamamlanan 145 metrekarelik Aksesuar reyonununda özel staış danışmaları hizmet veriyor.

Boyner Akasya Mağazası çalışanları bu özel konsepte uygun olarak, uzun eğitimlerden ve çalışmalardan geçirildi. Özel olarak tasarlanan iPad uygulaması ile ürün siparişi ve takibi konusunda hız kazanıldı. Mağaza içinde çalışanlar kapalı devre bir yayın üzerinden telsiz ile haberleşerek, istenen ürünün depo kontrolünü ve farklı kategori yönlendiremelerini daha hızlı yapabilir duruma geldi. Servis ve sonrası hizmette en mükemmeli yakalamak adına tüm personel ve alt yapı özel olarak geliştirildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri