Brandium AVM kapılarını açtı

02 Nisan 2013 Salı

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile toplamda 500 milyon dolar yatırım ile hayata geçirilen Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, kapılarını geçtiğimiz günlerde ziyaretçilere açtı

brandium-avm-kapilarini-acti

Deniz Akkaya’nın sunumuyla başlayan tören, Emay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çağlar’ın proje detaylarını anlatması ile devam etti. Hakan Çağlar konuşmasında 1.5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan, “Anadolu Yakası’nın en prestijli yaşam merkezi”ni hizmete sundukları için çok mutlu olduklarını, önemli mağazaların ve sosyal aktivitelerin bulunduğu tesise günlük 60 bin ziyaretçi beklediklerini belirtti. Program Ayhan Sicimoğlu performansı ile devam etti.

Toplamda 70 bin metrekarelik arsa üzerine 60 bin metrekarelik kiralanabilir alışveriş merkezi alanı, 4 bloktan oluşan bin 150 konutluk yaşam alanı, içerisinde bin 600 kişi kapasiteli kongre salonunu hizmete sunan 340 odalı 5 yıldızlı ve 255 odalı 4 yıldızlı Silence Otelleri ile çok fonksiyonlu bir proje olan Brandium Ataşehir projesi Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılıyor.

Bünyesinde ulusal ve uluslararası 200’den fazla mağazası Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bowling salonunu da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası oluyor.

H&M Brandium’la Anadolu Yakası’nda
Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasını 2 bin 400 metrekarede Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde hayata geçiren H&M, mağazasında kadın, erkek, çocuk koleksiyonlarının yanı sıra iç çamaşırı ve aksesuar ürünleri ile de yer aldı.

Devler Brandium’da buluştu
Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi sahip olduğu marka karması ve mağaza büyüklükleriyle de dikkatleri çekiyor. Yapı market alanında Koçtaş mağazası (5 bin 567 metrekare), büyük mağazacılık alanında 2 katlı Boyner mağazası (4 bin metrekare), elektronik market alanında Teknosa Exxtra (bin 912 metrekare), hipermarket alanında Macro Center (bin 637 metrekare) ile öne çıktı.

Brandium‘da Aeropostale, Koton, İpekyol, Twist, Perspective, Atalar, Kiğılı, Damat, Bisse, Northface, Marks&Spencer, Sarar, Paşabahçe, W Collection, Vakko, US Polo, Mavi Jeans, LCWaikiki, Defacto, Mango, Silk&Cashmere, Nike, Adidas, Polo Garage, Jeans Lab gibi birçok marka yer alıyor. Ayakkabıda Hotiç, Timberland, Derimod, Deriden, Flo; kozmetikte Tekin Acar, Sevil, Watson’s, Gratis, Yves Rocher, Atelier Rebul, Kyrolan; aksesuarda So Chic, Accessorize, Bedia’s, Roberto Bravo gibi birçok ünlü markanın yer aldığı Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde restoran ve kafeler arasında Starbucks, NumNum, Burger House, Roberts Cafe, Ramiz Köfte, Edirne Kırkpınar, Kayseri Mutfağı, Burger King ve Çiçek Izgara gibi mekanlar yer alıyor.

Ailece eğlence
Çocuklar için de bir çekim merkezi konumunda olan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi minik ziyaretçilerinin eğlenceli zamanlar geçirecekleri, eğlenerek öğrenecekleri renkli bir dünyaya ev sahipliği yapıyor. Çocuk tiyatrosu ve bowling salonu ile öne çıkan Dreampark ve Jokerland ile birlikte Armağan Oyuncak, Mothercare, Joker Baby, Gap Kids&Baby, Carter’s, B&G, Jujube markaları dikkatleri çekiyor.

Brandium, Dreampark içinde yer alacak çocuk tiyatrosu ile eğitici ve eğlenceli gösterileri, 7 salonlu Cinemaximum sinemaları, bowling oyun alanları, D&R ve Nezih Kitap&Kırtasiye mağazaları ile 7’den 70’e herkes için eğlenceli ve aynı zamanda sosyal bir merkez oluyor.

Türkiye’nin en büyük dikey bahçe uygulaması
Brandium Alışveriş Merkezi, bir yeniliğe daha imza atarak 322 metrekarelik bir alanı kaplayan Türkiye’nin en büyük dikey bahçesine sahip olacak. Alışveriş merkezi ziyaretçilerinin metrelerce yükseklikteki bitkilerin arasından geçerken kendilerini doğanın içinde hissetmeleri, binanın sert ve keskin hatlarına aykırı doğal formlarıyla kullanılan bitkilerin etrafa yaymış olduğu temiz havayla tropik bir ortam yaratılması hedeflenen bahçede toplam 13 bin 250 adet bitki kullanıldı. Nephrolepis, Syngonium, Ficus benjamin, Dracaena compacta, Hedera helix, Philodendron, Platycerium, Spathiphyllum, Tillandsia, Monstera, Guzmania, Asplenium, Adianthum, Aglaonema, Alocasia, Asparagus, Ficus pumila, Fittonia bu bitkilerden bazıları.

Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi Ödülü
İstanbul’un yatırım değeri en yüksek projelerinden biri olan Brandium Ataşehir projesi World Consumer Academy tarafından düzenlenen Uluslararası Avrupa Kalite Zirvesi Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi seçildi.

Ulaşım
Brandium, daha çok ürün seçeneği ve kaliteli hizmet anlayışıyla ziyaretçilerinin aileleri ile birlikte rahatlıkla gezebilecekleri keyifli bir ortam sunuyor. Bağlantı yollarına olan yakınlığı ile her lokasyondan kolay ulaşılabilir bir noktada yer alan ve yakın çevre bölgesinde 2 milyon kişinin yaşadığı, 2 bin 500 kapasiteli ücretsiz otoparka sahip Brandium’u hafta içi 30 bin kişi haftasonu ise 60 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri