Bu bahar Tchibo’yla harekete geçin

18 Mart 2014 Salı

Tchibo, yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkaracağı “Spor yap formda kal” ile herkesi harekete geçiriyor

bu-bahar-tchiboyla-harekete-gecin

“Spor yap formda kal” teması ile kadın ve erkek için her tür spora uygun kıyafet ve aksesuar yer alıyor. Fonksiyonel spor giysilerden akıllı spor aletlerine uzanan geniş koleksiyon baharda herkesi harekete geçireceğe benzer.

Tchibo’nun bu yeni temasında hava geçiren diz altı taytlar, çevre dostu yüzey malzemesi sayesinde kir ve su tutmayan koşu yeleği ve spor büstiyerli atletlerin yanı sıra; ayağı su ile doldurulabilen kum torbası, hijyenik kullanımlı matara ve tüm vücudu kendi ağırlığı ile çalıştırma özelliğine sahip power antrenman bantları da mevcut. Akıllı telefonlar için spor kılıfların ve stereo kulaklıkların da bulunduğu temada gerek açık havada, gerekse kapalı spor salonunda harekete geçmek için her tür detay düşünülmüş.

Tchibo nabzınıza da iyi bakar
“Spor yap formda kal” teması ile birbirinden kullanışlı ve pratik spor kıyafetlerine ve ekipmanlara yer veren Tchibo, spor yaparken nabzınızı da doğru bir şekilde kontrol etmenizi sağlıyor. Göğüs kemerine ihtiyaç duymadan dokunmatik olarak nabzınızı ölçmenize yarayan nabız ölçer saat ile spor yapmak çok daha kolay ve sağlıklı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri