Bu heykeller yenilebilir!

19 Aralık 2016 Pazartesi

ESPARK, 17- 25 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceği “Yenilebilir Heykeller ” sergi ve atölye çalışmaları kapsamında, çok şeker bir sergiye ve çok renkli atölye çalışmalarına ev sahipliği yapıyor

bu-heykeller-yenilebilir

Eskişehir’de yer alan ESPARK, yılın son haftalarında çok şeker bir sergiye ve çok renkli atölye çalışmalarına ev sahipliği yapıyor. Çocuklara olduğu kadar yetişkin ziyaretçilere de eğlenceli saatler yaşatacak olan “Yenilebilir Heykeller Sergisi ve Atölye Çalışmaları”, 17-25 Aralık tarihleri Espark’ta.

 

 Yenilebilir Heykeller Sergisinde; Dünya’nın en önemli aşçılık yarışması olan İKA Erfurt Dünya Aşçılar Olimpiyatları’na katılan ve 28 kategoride 17 Altın 10 Gümüş ve 1 Bronz madalya kazanan TAFED Türkiye Aşçılar Milli Takımı’nın oluşturdukları heykeller yer alacak. Türkiye Aşçılar Federasyonu Milli Takım Pasta Şefleri yenilebilir sanat olarak adlandırılan şeker hamurundan yaptıkları en küçüğü 60 cm yüksekliğindeki heykeller arasında Albert Einstein, Ludwig van Beethoven’ı,  Angela Merkel, Bob Marley gibi ünlü isimlerin birer heykelleri de yer alarak Espark Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor. 

 

Serginin yanı sıra gerçekleştirilecek olan çok renkli atölye çalışmalarına 7’den 77’ye herkes katılım gösterebilecek. Kontenjanlarla sınırlı atölyelerde  “Çiçek Modelleme, Pancake Pasta Yapım, Noel Baba Model Çalışması, Animasyon Hayvan Modelleme, Mini Pasta Yapım ve Cupcake Süslemelerine yer verilecek.

 

TAFED Türkiye Aşçılar Milli Takımı Kadrosu ve Olimpiyat Madalyaları aşağıdaki gibidir;

Emrah Köksal SEZGİN - Takım Direktörü - 1 Altın 1 Gümüş 1 Bronz

Duygu Tuğcu - Takım Kaptanı - 1 Altın 2 Gümüş

Tuba Geçkil - 3 Altın 1 Gümüş

Pınar Aran - 3 Altın

Özlem Ekşi - 2 Altın

Tuğba Yavaşça - 1 Altın - 2 Gümüş

Betül Çelebi - 1 Altın - 2 Gümüş

Neslihan Menteş - 1 Altın - 1 Gümüş

İnci Orfanlı Erol - 1 Altın

Mümin Durutlu / Tuba Geçkil - 1 Altın

Ahu Sezgin / Tuğba Yavaşça - 1 Altın

Eser İden - 1 Altın

Barış Ondaş - 1 Gümüş

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri