Bu kulüpte sanat var

28 Şubat 2014 Cuma

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Mart 2014 etkinlikleri minik sanatseverlerle buluşuyor

bu-kulupte-sanat-var

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Mart ayında üç etkinlik günüyle çocuklarla olacak. Etkinlik alanı 2, 9 ve 16 Mart Pazar günleri ücretsiz olarak minik ziyaretçilere kapılarını açarak bir sanat serüvenine daha ev sahipliği yapıyor. “Bu Kulüpte Sanat Var!” temasıyla, GA Çocuk tarafından tasarlanarak uygulanan etkinlikler, 14.00-18.00 saatleri arasında.

Etkinlikler, 3-6 ve 7-14 yaş gruplarının algılama ve gelişim becerilerine uygun biçimde, interaktif yöntemlerle çocuklara sunulacak. 3-6 yaş grubu için Dönüşüm ve Mozaik Atölyeleri tüm gün açık kalacakken, 7-14 yaş grubundaki çocuklar Paper Toys, Tasvir, Tasarım, Kolaj, Çini ve Yaratıcı Drama Atölyelerine katılabilecekler. Etkinlik günleri, Minik Şefler Atölyesi ile tatlı tadında sonlanacakken, tüm çocuklar yüz boyama aktivitesinden de etkinlikler boyunca yararlanabilecek.

Ataköy A Plus AVM Çocuk Kulübü Mart Ayı Etkinlikleri, 16 Mart Pazar günü canlı bir tiyatro gösterisiyle kapanacak. Sevinçer Masal Tersanesi, özel tasarımlarla güçlenmiş kukla tiyatrosuyla, minik sanatseverlere masalsı bir dünya sunmaya hazırlanıyor. Oyun, saat 17.00’de ücretsiz olarak sahnelenecek. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri