Bugün Ne Giysem’in ünlü jürisi tam kadro Orion’daydı

03 Mayıs 2013 Cuma

Sürpriz yeniliklerle sezona merhaba diyen Bugün Ne Giysem’in yeni sezon çekimleri için moda avcısı ünlü jüri ekibi Orion’a da geldi

bugun-ne-giysemin-unlu-jurisi-tam-kadro-oriondaydi

29 Nisan Pazartesi günü başlayan çekimler beş gün sürdü. Hakan Akkaya, İvana Sert, Uğurkan Erez, Çağla Şikel ve Özge Ulusoy beş gün boyunda Orion’da çekimler yaptılar. Bugün Ne Giysem’e yarışmacı olarak katılan bayanlarla yapılan çekimlere Orion ziyaretçileri de yoğun ilgi gösterdi.

Birbirinden şık kombinlerle jüri karşısında boy gösteren yarışmacılar, kendilerini izleyen ziyaretçilerden de beğeni topladılar. Oldukça keyifli ve eğlenceli geçen çekimler esnasında AVM ziyaret.ileri Hakan Akkaya ile fotoğraflar çektirdi.

Orion’da devam eden çekimler esnasında bir başka sürpriz de Uğurkan Erez’in backstage çekimlerinde Vize Belediye Başkanı’nın ziyareti oldu. Vize doğumlu olan Erez’i çekimlerde ziyarete gelen Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Erez’e ve ekibine Vize’nin sembolü olan ıhlamur ve ıhlamur balı hediye etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri