Bulgari Türkiye’de mağaza açıyor

01 Ağustos 2013 Perşembe

Bulgari, Türkiye’deki ilk mağazasını Zorlu Center’da, Eylül ayında açıyor

bulgari-turkiyede-magaza-aciyor

Bulgari, Zorlu Center’da açacağı Türkiye’deki ilk mağazasında, mücevher koleksiyonlarının yanı sıra, saat ve aksesuar koleksiyonlarının tüm parçalarını da Türk müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bulgari mağazası biri açık meydana, diğeri ise Raffles Hotel’e giden pasaja olmak üzere toplamda iki cepheye sahip. Mağazada dikkati ilk çeken detaylardan biri olan, özel Murano cam şamdanlarla çevrelenmiş sekiz şeklindeki vitrin, markanın zenginliğini ve Bulgari el işçiliğinin detaylara hükmedişini yansıtıyor.

Bulgari mağazasının zeminini, Antik Yunan ve Roma dönemlerinden beri bilinen ve 19’uncu yüzyılda Venedik’te yaygın olarak kullanılan, el yapımı ‘Venedik usulü’ yer döşeme tekniği süslüyor. Mağazanın ortasında yer alan, oniks taşı kullanılarak tasarlanmış yıldız sembolü ise markanın Roma Via Condotti caddesinde bulunan tarihi mağazasını anımsatan önemli bir detay.

Bulgari koleksiyonlarına ait parçaların tüm detaylarıyla sergilenebilmesi için özel olarak tasarlanmış duvar vitrinleri ve kullanılan ipek paneller, mağazanın dekorasyonuna ayrıcalık katıyor. Sergilenen her bir parça için özel olarak seçilen görseller ise Bulgari saat ve mücevherlerinin mirasına ve geçmişte Bulgari markasıyla özdeşleşmiş dünyaca ünlü yıldızların beraberinde getirdiği bu miras ve zamansız çekiciliğe gönderme yapıyor. Bulgari mağazası içinde yer alan VIP salonu, Bulgari değerlerini bütünüyle yansıtan ve konuklarını mücevherleriyle Bulgari dünyasında buluşturacağı özel bir alan sunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri