Bulvar 216’dan İstanbul’a gurme tatlar

13 Kasım 2014 Perşembe

Marka karması, mekân seçenekleri ve mimarisi ile İstanbul’un en farklı konseptine sahip Ataşehir Bulvar 216, yeme-içme alanında birçok güçlü markaya ve ünlü şeflere ev sahipliği yapacak

bulvar-216dan-istanbula-gurme-tatlar

Gurme restoran markaları, Avrupa’nın en büyükleri, Anadolu yakasının ilkleri Bulvar 216’da yerini almaya başladı. Türkiye’nin en ünlü şeflerinin restoranları bu farklı konsepte çok iddialı yatırımlar yaparak İstanbul’a yepyeni tatlar katacak.

Yüzde 90 doluluğa ulaştı
Osmanlı ve Türk mutfağının çok özel tatlarının yer aldığı, her yöreden ayrı lezzetin sunulacağı Humay Restoran, geçmişten günümüze Tad Lokantası (1962), Murat Bozok danışmanlığında hazırlanan Türkiye’de ilk kez ince kıyım lezzetlerin sunulacağı Chopstory, Ordu’nun efsanesi Neli Pide, etin ustası Özgür Şef’in farklı konsepti ile Deli Kasap, Özsüt, Mc Donald’s McD Cafe, Carribou Cafe, Lavazza, yeni all day dining konsepti ile Robert’s Coffee ziyaretçilere keyifli zamanlar vaad ediyor.

Gelik Restoran, lezzet tutkunlarının yeni adresi The Hunger ve 22 yıllık geçmişi ile Etiler’in efsane mekânı Harvard Cafe’nin Anadolu yakasında ki ilk durakları da Bulvar 216 oldu. Ayrıca dünyanın 3’üncü, Avrupa’nın en büyük hamburger restoranı zinciri ile ulusal ve uluslararası iki büyük gurme markası da projenin en büyük sürprizleri arasında yer aldı.

Bu gurme yıldızlar ile birlikte müzik ve enstrüman arayanların doğru adresi Dore Müzik, D&R, Gratis, Forum Saat, Bayram Bal Güzellik Merkezi ve Çocuk Kuaförü gibi markaların yanı sıra çocuk kulübü, kuru temizleme, terzi, eczane gibi hizmet alanları da projede hayat buluyor.

Doğtaş Exclusive, Vatan Bilgisayar, Carrefour Gurme de büyük mağaza olarak projede öne çıkıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri