Burcu Esmeroy’a Ankara’da evlenme teklifi

07 Nisan 2015 Salı

Ankara Next Level AVM’de söyleşi gerçekleştiren Burcu Esmersoy, kendisine evlenme teklifi eden hayranına “SSK’nız var mı?” diye sordu

burcu-esmeroya-ankarada-evlenme-teklifi

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Ankara Next Level AVM’de hayranlarıyla buluştu. Farkındalık Stüdyosunun organize ettiği, oldukça kalabalık bir söyleşi gerçekleştiren Esmersoy, çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Next Level AVM Müdürü Pınar Gürer'in moderatörlüğünü yaptığı söyleşide Gürer: “Geçmişte rüya gibi bir düğün yaşadınız” demesiyle Esmersoy; “Dışı seni içi beni yakar” yanıtını verdi. “Kocanıza aşık mıydınız?” sorusu karşısında adeta donakalan Esmersoy; “Hayatımda 2 kere aşık oldum. Biri kocamdı dersem, eski erkek arkadaşlarım kavga ederler.” yanıtını verdi.

Sorulara cevap verdi
Güzel sunucu ‘Hangi kulübün başkanı olmak isterdiniz? Barcelona mı? Real Madrid mi? Manchester United mı?’ sorusuna ‘Atletico Madrid’ yanıtını verdi ve büyük alkış aldı.

Sportif kişiliği ile bilinen Esmersoy: “Yıllarca yürümenin işime yarayacağını düşünüyordum. Şimdi yaramadığı anlayınca koşmaya başladım. 38 yaşında koşmaya başlamak zor oldu biraz. Haftanın 5 günü spor yapıyorum.” dedi.

Seyircilerin ‘Fiziğiniz mükemmel görünüyor’ demesi üzerine; “Siz birde yazı görün” diye yanıt verdi.
İlişkilerinin bitme sebebini çok çalışmasına bağlayan Esmersoy; “Benim eve gitmem gece 2 oluyor. Adam Pazar kalkıyor kahvaltı edecek eşiyle, ben yokum. Eve gelecek kapıyı çalacak, ben işteyim. E kimse istemez tabi böyle bir şeyi” diye açıklık getirdi.

Şok evlilik teklifi
Daha sonra seyircilerin arasından bir kişi mikrofonu alarak; “Bende çok spor yapıyorum. Gerekirse sizin için 2’ye kadar dışarıda dolaşır eve öyle gelirim. Bende güzel dans ederim. Bende çok çalıştığım için, çalışmanız beni rahatsız etmez. Benimle evlenir misiniz?’ diye sorunca Burcu Esmersoy şoka girdi. Daha sonra ayağa kalkarak teşekkür eden güzel sunucu; “Bilseydim daha şık giyinirdim.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri