Burger King kendi Sos-Ye-Log’larını yetiştiriyor

15 Ocak 2015 Perşembe

Burger King’in enfes sosları artık yepyeni bir bilim dalı olan Sos-Ye-Loji ile dijital ortamda sos severlerle buluştu

burger-king-kendi-sos-ye-loglarini-yetistiriyor

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden olan Burger King, lezzetleriyle olduğu kadar soslarıyla da misafirlerinin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Menüsünde sos olmazsa olmaz diyenler, hangi menüyle hangi sosun daha iyi gideceğini merak edenler “Sos-Ye-Loji” çatısı altında toplandı.

Calve’nin eşsiz sosları artık yepyeni bir bilim dalı olan “Sos-Ye-Loji” ile dijital ortamda sos severlerle buluştu. Burger Kingçileri birer Sosyelog’a dönüştürmeyi hedefleyen sosyeloji.com, sos konusunda yeni ve eğlenceli bir dünya yaratıyor. Lezzetlerini daha da zenginleştiren birçok sosuyla fark yaratan Burger King, “Sos-Ye-Loji” platformuyla Burger Kingçilere hem zengin sos menüsünü tanıtıyor hem de sos seçimini Sosyelog’lara bırakıyor.

Hem eğlenceli hem lezzetli
Burger King, sosyeloji.com sitesinde yayınlanan Manifestoyla, toplumda birçok kişinin neden sadece ketçap ve mayonez arasında sıkışıp kaldığı sorularına cevap verirken, “Araştırması Gönüllüsü Ol” başlığına tıklayan sos severler hangi ürüne en çok hangi sosun yakıştığını eşleştirip  “Sosyelog” olma imkanına kavuşuyor. Sos Panosu sayesinde birbirinden lezzetli sosların içeriğini gören Sosyelog’lar Terimler Sözlüğü’ne eğlenceli içeriklerle katkı sağlıyorlar. “Sos-Ye-Loji” hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için http://www.sosyeloji.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri