Bursa ‘Sadece Sen’le buluştu

21 Mart 2014 Cuma

Belçim Bilgin ile İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı ‘Sadece Sen’ filminin Bursa Galası Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapıldı

bursa-sadece-senle-bulustu

14 Mart’ta vizyona giren ‘Sadece Sen’in Yapımcılığını Boyut filmin üstlendiği, yönetmenliğini ise Hakan Yonat’ın yaptığı, başrollerini Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı ‘Sadece Sen’ filminin Bursa Galası önceki akşam Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapıldı.

Belçim Bilgin'in görme engelli "Hazal"ı, oyuncu İbrahim Çelikkol'un da eski bir boksör olan Ali'yi oynadığı filmde; Kerem Can, Necmi Yapıcı, Cezmi Baskın ve Erol Demiröz de rol aldı. Yılın beklenen filmlerinden “Sadece Sen”in Bursa Galası’na filmin başrol oyuncuları Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol ile birlikte yapımcısı Murat Tokat ve filmin senaristi Aslı Zengin de katıldı.

Saat 19.00’da kokteyl ile başlayan galanın film gösterimi 20.00’de gerçekleşti. Galaya Bursa cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Filmi Bursalı izleyicilerle izleyen Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol ve Aslı Zengin film gösteriminden önce seyircilerin sorularını yanıtlayarak “Bursa’da olmaktan çok mutluyuz. Burada sizlerle birlikte filmi izlemek daha bir keyifli olacak” diyerek duygularını ifade etti. Daha sonra fotoğraf çektirmek isteyen davetlilerin isteklerini yerine getirerek keyifli görüntülere imza attılar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri