Bursalılar hayatlarına iletişim katıyor

12 Mayıs 2015 Salı

Kent Meydanı AVM Mayıs ayı etkinliklerin ilkine 8 Mayıs Cuma günü Hande Kazanova ve Beki İkala Erikli ile başladı

bursalilar-hayatlarina-iletisim-katiyor

‘Hayatına İletişim Kat’ etkinliğinde; Astroloji Uzmanı Hande Kazanova ve “Meleklerle Yaşamak” kitabının yazarı Beki İkala Erikli Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda Bursalı sevenleriyle buluşarak keyifli bir organizasyona imza attı. İlk kez birlikte bir etkinliğe imza atan ikili, AVM ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Etkinlik kapsamında Astrolog ve Oyuncu Hande Kazanova 2015 yılında hangi burcu, nelerin beklediği hakkında Konuşurken. Astrolojik hareketler ve burçların sevgililer üzerindeki olası etkilerini de yorumlayan Kazanova her burç için ayrı ayrı yorumlamalar yaparken burçların insan yaşamındaki etkileri konusunda bilgiler aktardı. "Aşklar, Burçlar ve İlişkiler" üzerine değerlendirmeler yapan Kazanova, soruları da yanıtlayıp astroloji tutkunlarının meraklarını giderdi.

Kişisel gelişim uzmanı ve yazar Beki İkala Erikli ise son kitabı “Meleklerle Bereketi Hayatınıza Çekin” de bereket ve para konusunda yapılan hatalara dikkat çekiyor.  Erikli, “Bereket gelir yeter ki siz istemeyi bilin” diyerek, meleklerle mucizeler yaratmayı ve meleklerle bereketi yaşamımıza nasıl fazlasıyla çekebileceğimizi, meleklerle tanışmak, onları hissetmek. Parayla ilgili inançlarımızı fark etmemiz, bereketin önündeki blokajlarımızı kaldırmamız ve parayı yaşamımıza çekebilmenin püf noktaları konusunda bilgilerini paylaştıktan sonra. Olumsuz enerjiden arınmak için seyircilerle birlikte mini bir workshop ta yapmayı ihmal etmedi.

Etkinliklerine ‘Hayatına İletişim Kat’ ile başlayan Kent Meydanı AVM, Mayıs ayı boyunca Bursalıları birçok isimle buluşturmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri