Buyaka’da yılbaşı etkinlikleri

21 Aralık 2012 Cuma

Buyaka Alışveriş Merkezi’nde Aralık ayı renkli etkinliklerle dolu. Hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen eğlenceli aktiviteler büyük küçük herkesin ilgisini çekiyor

buyakada-yilbasi-etkinlikleri

Buyaka Alışveriş Merkezi, yeni yıl heyecanını eğlenceye dönüştürüyor. Alışveriş için Buyaka’ya gelenler etkinliklere katılarak keyifli molalar veriyor. 15-23 Aralık günleri arasında Buyaka’ya gidenleri güzel bir sürpriz bekliyor.

Buyaka içinde dolaşan fotoğrafçıya en güzel pozu verenler çeşitli hediyeler kazanacak. En güzel, en eğlenceli fotoğraflar Buyaka’nın facebook sayfasına konulacak ve en çok beğeni alan ilk 10 fotoğrafın sahibine hediye verilecek.

Buyaka özel konseptli yılbaşı küresiyle de dikkatleri çekiyor. Dileyenler, cumartesi-pazar günleri 14.00-18.00 saatleri arasında kürenin içinde fotoğraf çektirebiliyor. Sosyal medyada Buyaka’yı takip edenlere de, kürede çektirdikleri hatıra fotoğrafı hediye ediliyor.

Aileleri ile birlikte Buyaka’ya gelen çocuklar da yeteneklerini geliştirip yaratıcılıklarını kullanacakları atölyelere katılma şansı bulacak. Aralık ayı boyunca çocuklara yönelik olarak; Keçe Süsler Atölyesi, Kardan Adam Oyuncak Atölyesi, Yılbaşı Kapı Süsleri Atölyesi, Kurabiye Süsleme Atölyesi, Minyatür Yılbaşı Ağacı Atölyesi düzenlenecek.

Klasik Müzik, Akdeniz Müzikleri, Çigan Balkan Müzikleri de Buyaka ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak. Yılbaşı Bandosu’nun 31 Aralık’taki performansı da merakla bekleniyor. Noel Baba ve Noel Anne ise ay sonuna kadar hafta sonları Buyaka’ya gelenleri sürprizleriyle şaşırtacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri