Büyüklerin en iyisi Mall of İstanbul

21 Nisan 2016 Perşembe

Mall of İstanbul, ICSC “Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından, “Ekstra Büyük Alışveriş Merkezi” kategorisinde “Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi’’ seçildi

buyuklerin-en-iyisi-mall-of-istanbul

Mall of İstanbul, Ticari Gayrimenkul alanında dünyanın en prestijli ödülü kabul edilen International Council of Shopping Centers (ICSC) / Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından Avrupa’nın en iyi Alışveriş Merkezi Ödülü’ne layık görüldü.

 

Mall of İstanbul’un ödülünü 19 Nisan’da Milano’da düzenlenen törende Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su İsmail Kazanç ve Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun birlikte aldı.
Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su İsmail Kazanç ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Mimarisi, bünyesinde barındırdığı 350 mağazası ve binlerce markasının yanı sıra eğlence ve kültür sanat hayatına kazandırdığı yenilikler ile birçok ilke imza atan ve Türkiye perakende sektörüne konsepti ile farklı bir vizyon katan Mall of İstanbul’un başarısını uluslararası bir ödül ile taçlandırdık. 2. Yılını kutlamaya hazırlanan Mall of İstanbul, 30 milyona yaklaşan ziyaretçi sayısı ve 6 bin 500 çalışanı ile perakende sektörüne, ülke turizmine, kültür sanat hayatına önemli katkılar sağlamaya bundan sonra da kararlılıkla devam edecektir.” dedi.

 

“Emeği olan herkese teşekkür ederim”
Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun; “Mall of İstanbul her detayı en ince ayrıntısıyla düşünülmüş ve uzun bir çalışma sonucu ortaya çıkarılmış dünya çapında bir alışveriş, eğlence ve yaşam merkezidir. Uluslararası birçok rakibini geride bırakarak Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilen Mall of istanbul bu iddiasını bir kez daha kanıtladı. Mall of İstanbul’un başarısında emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve bu ödülü bize layık gören Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi’ne çok teşekkür ederim.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri