“Büyülü Oda”da eğlence devam ediyor

21 Eylül 2016 Çarşamba

Adana'nın büyük ve başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM’deki “Büyülü Oda”da eğlence son hızıyla devam ediyor

buyulu-odada-eglence-devam-ediyor

Benzersiz atmosferi, ziyaretçilerine sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle daima yeniliklere imza atan M1 Adana AVM’de yer alan “Büyülü Oda”ya girenler keyifli anlar yaşarken pek çok hediye kazanma şansı yakalıyor.


M1 Adana AVM’nin düzenlediği okula dönüş kampanyası kapsamında AVM’ye gelen ziyaretçiler, Büyülü Oda’da fotoğraf çektirerek instagram hesapları üzerinden #M1BUYULUODA hashtagi ile paylaşıyor.


25 Eylül Pazar gününe kadar en çok beğeni alan ilk 5 kişi Adidas okul çantası, sonraki 5 kişi ise Philips kulaklık kazanacak. İlk haftası geride kalan etkinlik, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. “Büyülü Oda” daha büyük ve daha fazlası konseptiyle ziyaretçilerine birbirinden keyifli fotoğraflar çekme fırsatı sunuyor. Büyülü Oda içerisinde isterseniz kendinizi çok büyük isterseniz de çok küçük boyutlarda fotoğraflayabiliyor ve büyülü bir dünya içinde yolculuğa çıkabiliyorsunuz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri