Büyüyen Armada klasiklerle büyüleyecek

03 Aralık 2012 Pazartesi

Armada, 10’uncu yıl coşkusunu ardı ardına gerçekleştirdiği etkinliklerle pekiştirirken, şimdi de 1-9 Aralık günleri arasındaki klasik otomobil sergisi ile ziyaretçilerini karşılıyor

buyuyen-armada-klasiklerle-buyuleyecek

Başkentin önde gelen işadamları ve klasik otomobil sevdalılarının oluşturduğu Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü (AKOK), özellikle sosyal ve kültürel hayata renk katan ve büyük beğeni toplayan etkinliklerini bu kez yenilenen Armada’nın büyülü atmosferinde gerçekleştirecek.

Klasik otomobil tutkunlarına ve tüm ziyaretçilerine “Atlayın arabaya, geçmişe gidiyoruz” diyen Armada’da, AKOK bünyesindeki 1938 modelden 1974 modele kadar birçok marka ve modelde 25 otomobil 9 gün boyunca sergilenecek.

Başkentin yoğun ilgisini çeken sergiye başta klasik araba tutkunları olmak üzere tüm Ankaralılardan büyük katılım bekleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri