BYZ Garage AVM açıldı

25 Mart 2013 Pazartesi

BYZ Garage renkli şovlar, şarkıcı Yusuf Güney'in konseri ile önceki gün kapılarını açtı. Kerem Eser, şovları ile açılışa renk katarken; Caillou ve arkadaşları da çocuklara unutulmaz anlar yaşattı

byz-garage-avm-acildi

Başyazıcı Holding iştirakı İmtaş İnşaat tarafından 15 bin 58 metrekare kiralanabilir alanı bulunan BYZ Garage, önceki gün (23 Mart) kapılarını açtı. BYZ Garage’ın açılışına Kayseri Valisi Şerif Yılmaz, AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mehmet Asaf Mehmetbeyoğlu ile KTO’nun başkan adayları Ömer Gülsoy, Mahmut Hiçyılmaz, Eski Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve birçok vatandaş katıldı.

BYZ Garage AVM'nin açılışında şarkıcı Yusuf Güney sahne aldı. Kerem Eser, kendine has şovu ile izleyenleri büyüledi. Caillou ve arkadaşları da, açılışa gelen çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Renkli açılışa, Kayseri'nin çevre illerinden de yoğun katılım oldu. Binlerce  kişi yapılan şovlarla eğlenceli saatler yaşadı. 

BYZ Garage, Özdilek, Butik Dayı, Çift Geyik Karaca, Dekolte Ayakkabı, Beğendik, Rodi, Collezione, Teknosa, Sinema End, Simit Sarayı, Bursa Kebap Evi, Sultan Ahmet Köftecisi, Arçelik ve Kaşmir Halı gibi birbirinden değerli ve farklı markaların yanı sıra Kayserilileri ilk defa ünlü İtalyan markalarını bir arada bulunduran Itallian Outlet ile buluşturdu.

BYZ Garage’ın kiralama, yönetim ve pazarlama danışmanlığını KDM Alışveriş Merkezleri Kiralama ve Danışmanlık Merkezi yapıyor. KDM Danışmanlık; konsept oluşturma, doğru mağaza karması, kiralama, yönetim ve pazarlama danışmanlığı hizmeti veriyor. KDM, yurt içi ve yurt dışı toplam 34 projeye hizmet veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri