Caillou ve Clementine Kentplaza’daydı

25 Nisan 2013 Perşembe

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Konya Kentplaza AVM’de Caillou ile dopdolu bir şenlik havasında geçti. Üstelik bu sefer Caillou, en yakın arkadaşlarından biri olan Clementine ile birlikte Kentplaza’daydı

caillou-ve-clementine-kentplazadaydi

Konyalı çocukların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu doyasıya yaşadığı Kentplaza’daki etkinlikler birbirinden renkli anlara sahne oldu. Caillou boyama, kukla ve maske yapım atölyesi aktivitelerinde çocuklar yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı bulurken, bir yandan da geçirdikleri neşeli anların tadını çıkardı.

Atölye çalışmalarının ardından ise çocukların sevgilisi Caillou, en yakın arkadaşlarından Clementine ile mini bir konser de verdi. Konser boyunca sevimli minikler, Caillou ve Clementine ile birlikte şarkı söyleyip dans ettiler. Konserin sonrasında ise çocuklar, Caillou ve Clementine ile bol bol fotoğraf çektirme imkanı da buldu.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir boyut kazandıran Konya Kentplaza AVM, hayata renk katan, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri