Caillou yarıyıl tatilinde Historia’da

25 Ocak 2013 Cuma

Karne şenliği için Doğa Koleji ile birlikte birbirinden eğlenceli etkinlikler Historia Fatih AVM’de çocukları bekliyor

caillou-yariyil-tatilinde-historiada

Bugünden (25 Ocak) itibaren yarıyıl tatili boyunca Historia AVM’ye gidecek çocuklar, atölyeler ile hem eğlenecek hem de nesli tükenen hayvanları tanıyacak. Karnesiyle birlikte Doğa Koleji standına giden çocuklara nesli tükenen dinozor maketleri hediye edilecek.

Caillou konseri 3 Şubat’ta Historia’da
Son dönemde çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Caillou yarıyıl tatilinde konseri ve eğitici aktiviteleri ile Historia’da olacak. 3 Şubat Pazar günü tüm gün çocuklarla bir arada olacak olan Caillou etkinliğinin yanı sıra 25 Ocak – 10 Şubat günleri arasında sürpriz hediyeler ve etkinlikler ile çocuklara dopdolu bir yarıyıl tatili sunulacak.

25 Ocak – 10 Şubat arası Historia AVM Doğa Koleji standında çocukları bekleyen etkinlikler: Keçeden nesli tükenen hayvanlar ile ilgili yüz maskesi, haftalık ders programı, keçeden parmak kukla, kalem başı yapımı, rüzgar gülü, sevimli kitap ayraçları, sosis balonlar ile farklı figür yapımları ve topaç boyama topaç çevirme oyunları olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri