Calliou rüzgarı İnegöl AVM’deydi

26 Mart 2014 Çarşamba

İnegöl AVM geçtiğimiz hafta sonu Calliou müzikali ile miniklerin en sevdiği çizgi kahramanlardan biri olan Calliou’yu konuk etti. Konserin yanında atölye, yarışma, eğlence ve konser etkinliklerinin de yer aldığı müzikalde minikler Calliou ile doyasıya eğlendi

calliou-ruzgari-inegol-avmdeydi

İnegöl AVM, geride bıraktığımız haftasonu miniklerin sevgilisi olan Calliou ile çocuklar eğlenceye doyduğu bir müzikal programı hazırladı.

Calliou şarkılarını 23 Mart Pazar günü İnegöl AVM meydanında oldukça kalabalık bir gruba seslendirdi. Miniklerin coşkuyla eşlik ettiği konser oldukça renkli ve neşeli görüntülere sahne oldu. Minikler müzikalin yanı sıra fastfood katında çocuk oyun alanında gerçekleşen atölyede Calliou resimleri yaptı, oyunlar oynadı.

Minikler için her haftasonu yaratıcı ve öğretici etkinlikler düzenleyen İnegöl AVM, hem yetişkinler hem de minikler haftasonlarının değişmez adresi olmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri