Cam üfleme sanati MalatyaPark’ta

11 Temmuz 2014 Cuma

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ramazan ayı farklı aktivitelerle yaşanmaya devam ediyor

cam-ufleme-sanati-malatyaparkta

Her akşam ziyaretçilerle buluşan; kaysı lokumu, pamuk şeker ikramları, canlı müzik ve Geleneksel Ramazan Eğlenceleri ile eski ramazanların yaşatılmaya çalışıldığı MalatyaPark’ta bu hafta sonu bir sanat dalı hayat buluyor.

Cama üfleme tekniği ile şekil veren geleneksel ustalardan Ömer Meral’in şovları ve atölye çalışması ile Cumartesi ve Pazar günleri MalatyaPark dolu dolu bir hafta sonuna ev sahipliği yapacak. Saat 15.00’da başlayacak aktivite, önce şov ardından da meraklılarının katılımı ile atölye çalışması şeklinde devam edecek.

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde; cam üfleme sanatı programının ardından, karaoke yarışmaları, sosis balon, canlı müzik ve geleneksel ramazan eğlenceleri düzenlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri