“Can”, minikleri M1 Merkez Konya AVM’ye bekliyor

24 Kasım 2015 Salı

Çocukların severek izlediği “Can” 27 – 28 – 29 Kasım günlerinde M1 Merkez Konya AVM’ye gelecek

can-minikleri-m1-merkez-konya-avmye-bekliyor

Çocukların yeni fenomeni haline gelen “Can”, en güzel oyunlarını oynamak ve çocuklarınızla eğlenceli saatler geçirmek için M1 Merkez Konya AVM’ye geliyor. 27-28 ve 29 Kasım günlerinde gerçekleşecek etkinliğe üç gün boyunca 13.00-18.00 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. Etkinlikler süresince çocuklar Can'ın boyama kitaplarıyla boyama yapacak, maske süsleyecek, fotoğraf çektirebilecek ve Can'ın sahne gösterilerini izleyebilecek.


M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak: “‘Hayatın Merkezi’” Olarak çocuklarımızın sevdiği kahramanlarla el işi, resim, vb. uygulamalarla el becerilerini geliştirerek eğlenceli ve renkli zamanlar geçirmesini istiyoruz. Tüm Konyalıları 27 – 28 – 29 Kasım günlerinde “Can Sizi Bekliyor” müzikli gösterisi için ‘Hayatın Merkezi’ne bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri