Çanakkale ruhu Forum Kapadokya’da can buldu

15 Nisan 2014 Salı

Forum Kapadokya, tarihimizin altın sayfalarından biri olan Çanakkale Zaferi’nin destansı hikâyesini ziyaretçileriyle buluşturdu. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Müdürlüğünün bir projesi olarak Türkiye’yi dolaşan ‘Yüzüncü Yıl Çanakkale Gezici Müzesi’ Çanakkale Zaferi’nin ruhunu yeniden canlandırırken, duygusal anların yaşanmasına da neden oldu

canakkale-ruhu-forum-kapadokyada-can-buldu

Nevşehir’in en prestijli alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kapadokya, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Müdürlüğü’nün bir projesi olan ve Türkiye’nin dört bir yanına Çanakkale Savaşı’nın unutulmaz hikâyesini taşıyan ‘Yüzüncü Yıl Çanakkale Gezici Müzesi’ni ziyaretçileriyle buluşturdu.

Çanakkale Savaşı’nda kullanılan askeri ve tıbbi malzemelerin sergilendiği gezici müze, Forum Kapadokya ziyaretçileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Çanakkale Zaferi’nin heyecanını adeta yeniden yaşatan gezici müze, ziyaretçilerin kimi zaman duygusal anlar yaşamasına da neden oldu.  Bu eşsiz zaferinin hatıraları önünde bol bol fotoğraf çektiren ziyaretçiler, unutulmaz bir gün geçirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri