Çanakkale’ye özel sergi Outlet Center İzmit’te

11 Mart 2015 Çarşamba

13 – 29 Mart günlerinde 1915 Çanakkale Seddülbahir Savaş Malzemeleri Özel Müzesi, Outlet Center İzmit’te sergilenecek

canakkaleye-ozel-sergi-outlet-center-izmitte

18 Mart 1915’de, insanlık tarihinin en büyük ve en çetin savaşlarından birinin yaşandığı Çanakkale’de, insanlık tarihinin şanlı destanlarından biri yazıldı.

100’üncü yılında, özellikle çocukların bilincine; 1915’de yaşanan Çanakkale ruhunu, yüreklerine daha çok vatan sevgisini yerleştirmek, ülkemizin ve milletimizin yüce değerlerini tanıtmak ve herkesin 1915 Çanakkale Savaşı’nın önemini daha iyi anlayabilmeleri açısından faydalı olacağına inandığımız bu sergi, 13 – 29 Mart günlerinde Outlet Center İzmit’te sergilenecek.

Daha önce 2007 yılında yine Outlet Center İzmit’te sergilendiğinde de büyük ilgi gören bu sergide ziyaretçilere; 1915 Çanakkale savaşlarında kullanılan gerçek savaş malzemeleri, giysiler, asker mektupları çeşitli evrak ve resimlerin sunumu halka açık olacak ve ücretsiz gerçekleştirilecek. Sergi, il protokolünün katılımıyla 13 Mart 2015 Cuma Günü saat: 15.00’de Outlet Center İzmit’te açılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri