“Canım Kardeşim” M1 Merkez Adana’ya geliyor

21 Temmuz 2015 Salı

TRT Çocuk Kanalı’nda yayınlanan “Canım Kardeşim” adlı çizgi dizi, müzikli tiyatro gösterisiyle 24 Temmuz Cuma günü M1 Merkez Adana AVM ’de çocuklarla buluşacak

canim-kardesim-m1-merkez-adanaya-geliyor

TRT Çocuk kanalında yıllardır çocukların sevgilisi olan “Canım Kardeşim” çizgi dizisinin önemli karakterleri  iki kardeş Müge ve Mine, yanlarında sevimli kedileri Mıncır ile birlikte sergileyecekleri müzikli gösteri için  M1 Merkez Adana’ya geliyor.

TRT Çocuk kanalında yıllardır yayınlanan ve çocuklar tarafından büyük ilgi ile izlenen  çizgi dizi karakterleri bu kez  M1 Merkez AVM’de sunacakları tiyatro gösterisinde; çevre duyarlılığı, farklı olanı anlamaya çalışmak, empati, kardeşlik, dayanışma gibi evrensel temaları eğlendirici bir dille ve coşkulu müziklerle sahneye taşıyacak.

Çocukların yıllardır çizgi dizi karakteri olarak sevdikleri kahramanları sahnede görebilecekleri, onlarla birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkacakları müzikli tiyatro gösterisi kıpır kıpır danslarıyla tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “M1 Merkez’de 15 yıldan buyana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile çocukları buluşturuyoruz. Bu tiyatro gösterisinin de çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile izleneceğini umuyoruz. Tüm aileleri çocukları ile birlikte 24 Temmuz Cuma günü M1 Merkez Adana AVM’ye davet ediyoruz. 15.00, 17.00, 19.00 saatlerinde 3 seans gösterimi olacak tiyatroya kendilerine uygun olan seansta gelmelerini bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri