Canlı heykeller eskiyi hatırlatacak

25 Temmuz 2014 Cuma

Gelenkesel ramazan etkinlikleri kapsamında Forum Kayseri ‘’Canlı Heykeller Sergisi’’ ile çekici bir etkinliğe imza atıyor

canli-heykeller-eskiyi-hatirlatacak

Forum Kayseri, ramazan ayı boyunca devam eden etkinliklerinin son günlerinde ‘’Canlı Heykellerle’’ tarihi bir an yaşatmaya hazırlanıyor.

Osmanlı Sarayı ve Sokağı’nda tarihimizin tanıdık simalarını yüzyıllar sonra canlı heykeller olarak ete kemiğe dönüştürecek sergi, 26 Temmuz Cumartesi günü Forum Kayseri’de olacak. Karakterler arasında Osmanlı sultanlarının yanı sıra niyetçi, bozacı gibi eski ramazan geleneklerini hatırlatacak canlı heykeller de yer alacak.

Osmanlı Sarayı ve Sokağı Canlı Heykel Sergisi, genelde tekil olarak sergilenen canlı heykel performanslarından farklı olarak, bir konsept çerçevesinde ve 12 kişilik geniş bir sanatçı ekibiyle gerçekleştirilerek Kayseri’de bir ilk olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri