Capacity AVM Mercedes kazandıracak

08 Ocak 2015 Perşembe

Kuruluşundan bu yana her yıl çeşitli kampanyalarla ziyaretçilerine birbirinden özel hediyeler sunan Capacity AVM, yine özel bir kampanya ile ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor

capacity-avm-mercedes-kazandiracak

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’nde de kazandırmaya devam ediyor. 7’nci  yıldönümüne özel olarak  düzenlediği kampanya  kapsamında ziyaretçilerine 3 ayrı segmentte 3 ayrı Mercedes- Benz otomobil hediye eden Capacity AVM, Sevgililer Günü’nde de kazandırmaya ediyor.

Toplamda 100 TL ve üzeri ile yapılan alışverişlerde kampanyaya katılım imkânı sağlayan Capacity AVM, misafirlerine 1 adet Mercedes Benz CLA 200, 1 adet Mercedes Benz GLA 200 ve 1 adet Mercedes Benz A 180 otomobil kazanma şansı sunuyor.

20 Aralık 2014 ve 20 Şubat 2015 tarihleri arasında devam edecek kampanya sonucunda bu çok özel hediyeleri kazanan talihliler 28 Şubat 2015 gününde gerçekleşecek Milli Piyango çekilişi ile açıklanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri