Capacity AVM Mercedes kazandırıyor

26 Aralık 2013 Perşembe

Capacity Alışveriş Merkezi, yeni yıla özel hediyeler ve eğlenceli bir programla giriyor

capacity-avm-mercedes-kazandiriyor

2014’te 6’ncı yılını kutlayacak olan Capacity Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine yeni yılda 3 Mercedes-Benz otomobilden birini kazanma fırsatı sunuyor.

Kuruluşundan bu yana her yıl çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyen Capacity Alışveriş Merkezi, bu yıl yılbaşının pırıltısını ve heyecanını yaşatmaya hazırlanıyor.

Capacity kampanyada, ziyaretçilerine iki ayrı segmentte 3 ayrı Mercedes-Benz otomobil hediye ediyor. Ziyaretçilerin yapacağı her 100 TL ve katları alışverişlerde kampanyaya katılım imkânı sağlanıyor. Capacity Alışveriş Merkezi, 2 adet Mercedes-Benz A180 ve 1 adet Mercedes-Benz  B 180 kazanma şansı sunuyor. 1 Aralık 2013 ve 14 Şubat 2014 tarihleri arasında devam edecek kampanyanın kazanan talihlileri 22 Şubat 2014 tarihinde gerçekleşecek Milli Piyango çekilişi ile açıklanacak.

Yeni yıla özel dekor
Yeni yıla etkiniklerle merhaba demeye hazırlanan Capacity AVM, yılbaşına özel tasarlanan dekorasyonuyla ve özel programıyla misafirlerini ağırlayacak. Yeni yıla girerken noel evinde noel babayla hatıra fotograf çekimi gerçekleştirilecek. Büyükler yeni yıl alışverişlerini yaparken Noel Baba Bandosu müziklerle eşlik edecek ve Noel Baba arabasıyla çocular için alışveriş turu gerçekleştirilecek.

Noel evinde ziyaretçilerine sıcak çikolata ikramı da sunacak olan Capacity Alışveriş Merkezi, tüm ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri