Capacity önce tasarlıyacak sonra satacak

04 Mart 2015 Çarşamba

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında yine anlamlı bir projeye imza atıyor

capacity-once-tasarliyacak-sonra-satacak

Capacity Alışveriş Merkezi’nde 7 Mart gününde “Kadın Olma Sanatı” atölyesinde tasarlanan t-shirt ve yastıklar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleştirilecek kermeste satışa çıkarılacak. Elde edilen gelirin “Kadın Dayanışma Vakfı”na bağışlanacağı kermeste, şarkıcı ve oyuncu Kendi de “Kendi Kozmetik” markalı ürünlerin satışından elde edilen geliri bağışlayacak.

Gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan Capacity AVM yine anlamlı bir proje ile Kadınlar Günü’nde ziyaretçileri ile buluşuyor. 7 Mart gününde Capacity AVM’de gerçekleştirilecek “Kadın Olma Sanatı” atölyesinde Capacity AVM misafirleri; beyaz t-shirt ve yastıkları, pullardan apoletlere, keçelerden özel tasarım kalemlerine kadar her türlü malzeme ile bambaşka formlarda tasarlayacak.

Capacity AVM ziyaretçileri tarafından tasarlanan t-shirt ve yastıklar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleştirilecek kermeste satışa çıkarılacak. Şarkıcı ve oyuncu Kendi’nin de katılacağı kermeste “Kendi Kozmetik” markalı ürünler de kermeste satılan ürünler arasında yer alacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri