Capacity yeni yılda kazandıracak

10 Aralık 2015 Perşembe

Alışveriş ve Eğlencenin Merkezi Capacity’den muhteşem yeni yıl kampanyası

capacity-yeni-yilda-kazandiracak

Marka karmasıyla modanın nabzını tutarken, gerçekleştirdiği etkinliklerle de eğlencede sınır tanımayan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her sene olduğu gibi bu sene de ziyaretçilerine özel bir Yeni Yıl Kampanyası vaat ediyor.  “Mutlaka katılın, kazanan siz olun!” sloganıyla gerçekleşecek kampanya süresince alışveriş merkezinde bulunan mağazalardan yapılan her 100 TL’lik alışveriş, sürpriz bir yeni yıl hediyesi kazanma fırsatı yaratıyor! Eğlencenin Bakırköy’deki merkezi olan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı’nın 58259698-255.01.02-3197-7629 nolu izni ile 5 Aralık 2015 tarihinde saat 10:00’da başlayan, 14 Şubat 2016 tarihinde 22:00’a kadar sürecek Yeni Yıl Kampanyası;  ziyaretçilere 2 adet Mercedes-Benz marka otomobilin yanı sıra, 10 adet Apple Iphone 6 cep telefonu, 10 adet Apple Ipad tablet, 10 adet Samsung Curved TV televizyondan oluşan toplam 32 farklı hediyeden birini kazanma şansı sunuyor.


Her 100 TL alışveriş yeni bir şans
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde marketten elektroniğe, giyimden aksesuara kadar tüm mağazalarından gerçekleştirilen 100 TL’lik alışveriş, çekilişe katılma hakkı sağlıyor. Yapılan 2’inci 100 TL’lik alışveriş ise, 2’nci kez çekilişe katılma hakkını getirirken, katılımcıların kazanma şansını arttırıyor. Capacity içerisindeki banka, döviz bürosu, tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyun harcamaları, Tobacco Shop alışverişi, kuyum alışverişi, otopark ve vale harcamaları kampanyaya dâhil edilemiyor.


Şanslı isimler noter huzurunda belirlenecek
Kampanyaya katılım için, yapılan alışverişin faturasının alışveriş merkezinin içerisinde yer alan kampanya kayıt noktalarında ibraz edilmesi gerekiyor. Katılımcılar, bu kayıt noktalarında ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek, çekilişe katılım hakkı elde edecek. Kendilerine verilen çekilişe katılım numarası aracılığıyla da çekiliş sonuçlarını takip edebilecek.  Kampanyanın bitiminde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, 20 Şubat 2016 tarihinde, saat 13.00’da noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek şanslı ziyaretçilerin listesi, 26 Şubat 2016 tarihinde Posta gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca, çekiliş sonuçları Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi kurumsal web sitesinde de ilan edilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri