Capacity, ziyaretçi sayısını yüzde 15 artıracak

26 Şubat 2013 Salı

Capacity, 2013 yılında toplam ziyaretçi sayısını yüzde 15 artırmayı hedefliyor. Capacity’nin beş yılda yaklaşık 100 milyon kişi tarafından ziyaret edildiğini belirten Capacity Genel Müdürü Özcan Ekşib, Türkiye nüfusunun 1,5 katı olan bu ziyaretçi sayısının gurur verici olduğunu, 2012 yılı süresince tespitlerine göre yaklaşık olarak 500 bin turisti de ağırladıklarını ifade ediyor

capacity-ziyaretci-sayisini-yuzde-15-artiracak

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Demet Akalın konseri ile ziyaretçilerine unutulmaz saatler yaşattıklarını belirten Ekşib, “Yapılan aktiviteler ziyaretçi sayısını etkiliyor. Tüketiciler tercih ettikleri mekanlarda kaliteli etkinliklerle eğlenceli saatler yaşamak istiyorlar. Biz de Capacity olarak en özelini yapmaya gayret gösteriyoruz. Sevgililer Günü, sene başında yaptığımız etkinlik programı içinde yer alan özel günlerden biri. O gün için ziyaretçi sayımızı ikiye katlayıp mağaza cirolarında da en az yüzde 30 artış yaşıyoruz.

Ekşib ayrıca “Sevgililer Günü’nde genellikle ya sembolik ya da belli bir rakam üzerinde ciddi alışverişler yapılıyor. Özellikle kuyumcular büyük hareket kazanıyor, bunun yanında takı, saat ve gümüşe de talep artıyor. Food-court katı çok rağbet görüyor, restoranlarda masa sayıları artış gösteriyor” açıklamasında bulundu.

Ekşib, marka gücünün alışverişte en belirleyici unsur olduğunu, doğru ve güçlü marka seçeneklerinin ziyaretçilerin tercihlerini etkilediğini, AVM’ye gelen ziyaretçilerin doğru işletme becerisiyle tekrar gelmeleri sağlanarak müşteri sadakati yaratılabileceğini sözlerine ekledi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri