Capacity’de Babalar Günü

12 Haziran 2013 Çarşamba

Capacity, Babalar Günü’ne özel düzenlediği keyifli etkinliklerle babalar ve çocuklarına eğlenceli dakikalar yaşatacak. Sanatla iç içe geçecek bu özel günde “alçı eller atölyesi” ve “karikatüristler” Capacity’de olacak

capacityde-babalar-gunu

16 Haziran Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “alçı eller atölyesi’nde”, çocuklar babaları ile birlikte alçı üzerine el baskılarını yaparak bu özel gün için özel bir hatıra hazırlayacak. Etkinlik sonunda çocuklar, el izlerinin olduğu alçıyı babalarına hediye edebilecek.

Aynı gün gerçekleşecek “karikatür” etkinliğinde, babalar ve çocukların ücretsiz olarak karikatürleri çizilecek. Birbirinden ilginç karikatürlerin ortaya çıkacağı bu çizgi şovda Capacity’deki yerinizi siz de alın. Babanızla birlikte çizilen karikatürünüz de odanızın duvarlarını süslesin.

Capacity, bu anlamlı günde babalarına kalıcı ve özel bir hediye vermek isteyen çocuklarla birlikte, onlarla güzel saatler geçirmek isteyen tüm babaları bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri