Capacity’de Babalar Günü’ne özel turnuva

10 Haziran 2014 Salı

Capacity, Babalar Günü’ne özel düzenlediği etkinliklerle babalar ve çocuklarına eğlenceli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Xbox oyunları ile bu özel günde ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Capacity AVM sürpriz hediyeleri ile misafirlerine unutulmaz bir Babalar Günü etkinliği yaşatacak

capacityde-babalar-gunune-ozel-turnuva

Capacity AVM tarafından düzenlenen Babalar Günü etkinliğine katılan babalar ve çocukları unutulmaz bir Babalar Günü yaşayacak. 15 Haziran Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlikte babalar çocukları ile Xbox spor oyunları ile keyifli bir turnuvaya katılabilecek.

Düzenlenen turnuvada en yüksek puanı alan ilk 10 kişi Capacity AVM’den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Oyunlarda gün içinde en yüksek puanı alarak birinci olmaya hak kazanan katılımcı Xbox konsol ve Capacity birincilik kupası, en yüksek puanı toplayan ikinci katılımcı hometech tablet ve ikincilik kupası kazanırken üçüncü katılımcı ise mp3 çalar ve üçüncülük kupasının sahibi olacak.

Turnuvada başarı gösteren ve ilk 10 kişilik ödül kategorisine girmeye hak kazanan tüm katılımcılar Capacity madalyaları yanı sıra basket ve futbol topları kazanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri