Çarkıfelek Kayseri Park’ta kazandırmak için dönüyor

22 Aralık 2014 Pazartesi

Kayseri Park yeni yıl alışverişine çıkan ziyaretçilerine birbirinden güzel hediyeler veriyor. Kayseri Park’ın “Yılbaşı Çarkı Kayseri Park’ta Dönüyor, Sürpriz Hediyeler Kazandırıyor” adını taşıyan kampanyasına hafta içi aynı gün içerisinde tek fatura veya fişte 150 lira ve üzeri alışveriş yapan herkes katılabiliyor

carkifelek-kayseri-parkta-kazandirmak-icin-donuyor

Kayseri’de alışverişi eğlenceyle buluşturan Kayseri Park, yeni yıl kampanyasıyla ziyaretçilerini mutlu ediyor. Kayseri Park’ın yeni yıl kampanyası “Yılbaşı Çarkı Kayseri Park’ta Dönüyor, Sürpriz Hediyeler Kazandırıyor” adını taşıyor. 22-31 Aralık günleri arasında hafta içi günlerde geçerli olacak kampanyaya aynı gün içerisinde tek fatura veya fişte 150 lira ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler katılabilecek. Alışveriş sonrası fatura veya fişlerini Renk Kart’ına işleten herkes, Kayseri Park etkinlik alanına kurulan çarkıfeleği çevirme şansını elde edecek.  Çarkıfeleği çevirenler mağazalardan hediye çekleri, yeme içme menüleri, sinema bileti, sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Kapanış saati 1 saat ileri alındı
Ziyaretçilerin içini ısıtan yılbaşı dekoru, özel indirimleri ve kampanyaları sayesinde yeni yıl alışverişini keyife dönüştüren Kayseri Park,  herkes rahat rahat alışveriş yapsın diye kapanış saatini de ileriye aldı. 29-30 Aralık günlerinde Kayseri Park, 22.00 yerine 23.00’da kapılarını kapatacak.  31 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’a kadar açık kalacak olan Kayseri Park, 1 Ocak Perşembe günü ise 12.00’da kapılarını ziyaretçilerine açılacak.

Yeni yıl kampanyasına yoğun ilgi
Bu arada Kayseri Park’ın BMW X1 hediye edeceği yeni yıl kampanyası da büyük ilgi görüyor. Kayseri Park’ın 20 Kasım’da başlayan kampanyası 31 Mart’a kadar devam ediyor. Kampanyadan faydalanmak için Kayseri Park’ta bulunan mağaza ve standlardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor. Kampanyaya katılanlar arasında 4 Nisan 2015’te Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılacak olan çekilişle bir kişi BMW x1 sDrive16i marka aracın sahibi olacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri