Carrefour Bursa AVM 2015’e hazır

02 Aralık 2014 Salı

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi yeni yıla özel dekorları ile 2015’i karşılamaya hazırlanıyor. Yılbaşı dekorlarıyla dikkat çeken Carrefour Bursa AVM, yeni yıl coşkusunu yaşamak isteyen misafirlerine hoşça vakit geçirtmeyi hedefliyor

carrefour-bursa-avm-2015e-hazir

Carrefour Bursa AVM’nin yeni yıl dekorları arasındaki en büyük sürpriz minik ziyaretçilere hayallerindeki yılbaşını yaşatacak olan Noel Baba geyikleri ve arabası olacak. Yeni yıl konseptinin en büyüleyici dekorunu çevreleyen penguenler ise ziyaretçilere keyifli anlar vaad ediyor.

Genişleme projesi ile mağaza sayısını 150’ye çıkararak; Tcibo, Toyzz Shop, Linens, Rekor Müzik, Jumbo, Tatil.com, Korkmaz, Shumix, Rekor Müzik, Este Slim, Funnday gibi seçkin mağazaları bünyesine katan Carrefour Bursa AVM, yeni yıl alışverişinin adresi olmaya devam edecek.

Yeni açtığı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşılmasını sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri