Carrefour Bursa AVM’den ziyaretçilerine sürpriz

15 Nisan 2014 Salı

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi 23-24 Nisan tarihlerinde ziyaretçilerine büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor

carrefour-bursa-avmden-ziyaretcilerine-surpriz

Alışveriş merkezi’ne kurulacak dev LED ekranda, gerçek dünyadaki çevre ve nesneler bilgisayar tarafından ses, görüntü ve grafikle zenginleştirilerek meydana getirilecek. Etkinlikte tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri “artırılmış gerçeklik” deneyimi yaşayacaklar.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, kurulan LED ekranda yer alacak birebir boyutlarındaki dinozor, kaplan, yunus gibi hayvanlarla LED ekran üzerinde etkileşime girebilecek. Ekran üzerindeki 3 boyutlu modellemelerin ziyaretçilerin yanında olduğu izlenimi yaratılan etkinlikte çekilen fotoğraflar da katılımcılara hediye edilecek. Etkinlik sonrası hazırlanacak viral video’ya ise Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sosyal medya sayfalarından ulaşılabilecek.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenecek ve çeşitli okullardan öğrencilerin katılacağı aktivitelerde ise folklor, koro ve dans gösterileriyle Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine keyifli anlar yaşayacak.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri