Carrefour Bursa eski ramazanları yaşatacak

23 Haziran 2014 Pazartesi

CEFİC yönetiminde bulunan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde düzenleyeceği ramazan ayı etkinlikleri ile ziyaretçilerine keyifli bir ramazan yaşatacak

carrefour-bursa-eski-ramazanlari-yasatacak

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, ramazan ayı süresince her haftasonu düzenleyeceği Karagöz-Hacivat kukla gösterisi ile ziyaretçilerine eğlenceli bir ramazan yaşatacak. Her cumartesi ve pazar günleri  15.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek Karagöz-Hacivat kukla gösterisinde tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri keyifli saatler yaşayacak. Ramazan ayı süresince Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçilerine diğer sürprizi ise Osmanlı kıyafetleri ile fotoğraf çekimi olacak, her haftasonu 14.00-20.00 saatleri arasında ziyaretçilerin Osmanlı kıyafetleriyle çektirdikleri fotoğraflar anında basılarak kendilerine hediye edilecek.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, ramazan ayı boyunca her cuma ve cumartesi günleri iftar saatinde düzenleyeceği fasıl dinletisi ile ziyaretçilerine eski ramazanları yaşatacak. Ramazan ayı etkinliklerine tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetli.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri