Carrefour Bursa, mağaza karmasıyla yenilendi

20 Kasım 2014 Perşembe

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi bünyesinde bulundurduğu seçkin mağaza karmasını güçlendirdi

carrefour-bursa-magaza-karmasiyla-yenilendi

Toplamda 5 bin metrekare ilave kiralanabilir alanın yaratıldığı yenileme çalışmaları sonucunda; Toyzz Shop, Linens, Rekor Müzik, Jumbo, Tatil.com, Korkmaz, Shumix, Rekor Müzik, Este Slim, Funnday gibi seçkin mağazaları bünyesine katan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçilerine en büyük sürprizi ise MACFit Spor Kulübü oldu.

5 spor kulübü ile 2007 yılından beri hizmet veren Mars Athletic Club’ların yeni konsepti olan MACFit, Bursa’daki ilk şubesini Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde açtı. MACFit, MAC Academy sertifikalı eğitmenleri, son trend grup dersleri ve son teknolojiye sahip antrenman donanımlarıyla tüm Bursalılara Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde hizmet vermeye başladı.

1949 yılından beri 60 ülkede bin 300 mağaza ve 120 bin satış noktasıyla hizmet veren Tchibo da Bursalılarla Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde buluştu. Organik pamuktan üretilen bebek kıyafetlerinden işlevsel mobilyalara, modern sofra eşyalarından mutfak ekipmanlarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Tchibo’nun tüm ürünlerine Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde ulaşmak mümkün.

Yeni açtığı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri