Carrefour İçerenköy AVM yeni yılı karşılamaya hazır

18 Aralık 2014 Perşembe

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi 27-31 Aralık günleri arasında düzenleyeceği sürpriz etkinliklerle yeni yıl coşkusunu misafirlerine yaşatacak

carrefour-icerenkoy-avm-yeni-yili-karsilamaya-hazir

27 Aralık Cumartesi günü yılbaşı konseptindeki maskotların AVM içerisinde estirecekleri festival havası ile başlayacak etkinlikler, 28 Aralık günü kukla Noel Baba’ların dans gösteri ile devam edecek. Yeni yılın gelişini 31 Aralık günü yılbaşı kortejinin AVM içerisinde dağıtacağı bolluk ve bereketin simgesi olan narlar ile kutlayacak olan Carrefour İçerenköy AVM’de tüm etkinlikler 14.00’te başlayıp tüm gün devam edecek.

Dünya’nın en ünlü sirki Circo Luna Carrefour İçerenköy AVM’de
Carrefour İçerenköy AVM’nin ziyaretçilerine en büyük sürprizi ise Circo Luna olacak. 19 Aralık 2014 - 4 Ocak 2015  tarihleri arasında Carrefour İçerenköy AVM'de gittiği her ülkede büyük ilgi gören ve “sirk gösterisi” denince akla ilk gelen isim olan Circo Luna sahne alacak.

Circo Luna; Afrika Jambo Show, Sihirbaz Marcoo, Palyaço Vladimir, Kenyan Boys, Rossi ve akıllı köpekleri, Vahşi Bengal Kaplanları, Brezilyalı kardeşler “Kafes İçinde Motor Show”, Tehlike Çemberi, Tekli Trapez - Foot Jugglers başta olmak üzere unutulmaz gösteriler sunacak.

Salı, Çarşamba, Perşembe: 20.00, Cuma: 16.30 - 20.00, Cumartesi ve Pazar ise 13.30 - 16.30 - 20.00 seanlarında izlenebilecek. Circo Luna gösterisi bilet fiyatları: 20-25-30–35 TL arasında değişirken öğrencilere 5 TL indirim uygulanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri