CarrefourSA 4 farklı seçenekle Kurban Bayramı’na hazır

08 Ağustos 2017 Salı

24 yıldır müşterilerine hijyenik ve modern koşullarda kurban satışı ve kurban kesimi hizmeti sunan CarrefourSA, kurban siparişlerine başladı

carrefoursa-4-farkli-secenekle-kurban-bayramina-hazir

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, kurban satışı ve kesimi hizmetine başladı. Modern, hijyenik ve İslami usullere uygun kurban satış ve kesim hizmeti sunan CarrefourSA, marketlerinde büyük ve küçükbaş canlı satış ve kesim organizasyonu gerçekleştiriyor. CarrefourSA marketlerinden kurbanlık satın alan her 10 kişiden 9’u kurbanlık alışverişi için CarrefourSA’yı tavsiye ediyor.

 

CarrefourSA bu yıl, 1/7 Hisse Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi, Karaman Koç Kurban Paketi, Kıvırcık Koç Kurban Paketi ve Keçi Kurban paketleri olmak üzere dört farklı seçenek hazırladı. CarrefourSA marketlerindeki paketli satışlarıyla minimum 18 kilogramlık 1/7 Hisse Büyükbaş Kurbanlık Paketi 1.190, minimum 16 kilogramlık Karaman Koç Kurban Paketi 990 TL, minimum 16 kilogramlık Kıvırcık Koç Kurban Paketi 1.090 TL ve minimum 14 kilogramlık Keçi Kurban Paketi ise 950 TL üzerinden müşterilerin hizmetine sunulacak.

 

Adrese teslim edilecek şekilde internetten sipariş verilebiliyor

Kurban satışları için marketlere verilebilecek siparişlere ek olarak www.carrefoursa.com adresinden de sipariş veriliyor. CarrefourSA’larda satın alınan kurbanlıklar için randevu usulü uygulaması ile müşteriler vakit kaybı yaşamıyor. İstanbul, Ankara ve Bursa’dan verilen internet siparişlerinde evlere teslim seçeneği veriliyor.  CarrefourSA, Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine carrefoursa.com ve CarrefourSA marketleri üzerinden Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve dayanışma Vakfı ve Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği bağış olanağı da sunuyor. CarrefourSA marketlerinde tüm kurbanlıkların derileri Türk Hava Kurumuna bağışlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri