CarrefourSA Bursa 23 Nisan’da minikleri uçuracak

12 Nisan 2016 Salı

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan tatilinde “Minik Kanatlar” etkinliği ile çocuklara unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor

carrefoursa-bursa-23-nisanda-minikleri-ucuracak

CarrefourSA Bursa AVM’nin, 16 – 24 Nisan günlerinde 11.00 -20.00 saatleri arası ev sahipliği yapacağı “Minik Kanatlar” etkinliğinde çocuklar, ilk uçuş deneyiminin heyecanını yaşarken hem eğlenecek, hem de eğlenirken öğrenecek. Nostaljik İstanbul dekoru ile hazırlanan etkinlik alanına gelen maceracı çocukları Hezarfen ile Vecihi karakterleri karşılayacak. Alanda yapılacak keşif turunun ardından, katılımcı çocuklar kendileri için hazırlanan pilot kostümü ve pilot başlığını giyerek simülatör uçak ile keyifli bir yolculuğa çıkacak.


İstanbul semalarında yapacakları bu heyecan dolu ve eğlenceli gezinti ile Galata Kulesi, Surlar, Kız Kulesi, Eski İstanbul Evleri ve Topkapı Sarayı gibi İstanbul’un nostaljik dokusunu da yakından görme şansına sahip olacak. Türk Havacılık tarihi ile ilgili edindikleri bilgilerin yanında, atölye alanında yaptıkları el becerileri ile ortaya çıkaracakları kendi maket uçaklarına sahip olma şansını da yakalayacak.


Eğlencenin ve heyecanın doruğa çıkacağı etkinlik sonunda katılımcı her çocuğa “Minik Türk Yıldızı Unvanı” verilecek. Etkinliğe katılan shop&win kart sahipleri hem eğlenecek, hem de eğlenirken kazanacak. Kartı olmayanlar danışmaya başvurarak harcadıkça kazandıran shop&win karta anında sahip olabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri