CarrefourSA Karşıyaka AVM, Perakende.org ailesine katıldı

04 Şubat 2013 Pazartesi

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. İzmir'e ve tüm Ege Bölgesi'ne hizmet vermek amacıyla 2000 yılında kurulan CarrefourSA Karşıyaka AVM, Perakende.org ailesine katıldı

carrefoursa-karsiyaka-avm-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.org’un yeni üyesi, CarrefourSA Karşıyaka AVM oldu. Karşıyaka merkez olmak üzere, İzmir'e ve tüm Ege Bölgesi'ne hizmet vermek amacıyla Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi AŞ yatırımlarıyla kurulan CarrefourSA Karşıyaka AVM, sektöre sesini Perakende.org’dan duyuracak.

2000 yılında kurulan CarrefourSA Karşıyaka AVM, 2011 yılının Nisan ayından itibaren ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilmeye başlandı. İzmir Mavişehir semtinde, Cahar Dudayev Bulvarı üzerinde bulunan CarrefourSA Karşıyaka AVM; metro, otobüs ve taksi gibi şehir içi ulaşım servislerine olan yakınlığı itibarıyla ziyaretçilerine rahat ve kolay ulaşım imkanı sunuyor.

CarrefourSA Karşıyaka AVM; Adidas, Altınyıldız, Defacto, İkiler, Koton, LC Waikiki, Marks&Spencer, Mothercare, Nike, Ramsey gibi Türkiye'de ve dünyada önde gelen kadın, erkek, çocuk tekstil markalarına; Sony, Ariston, LG, Profilo gibi dünyaca ünlü teknoloji markalarına ve ziyaretçilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabilecekleri Teknosa gibi birçok farklı markaya ev sahipliği yapıyor.

Çocuklar için her türlü eğlenceyi sunan Play Planet, Kiddyland gibi markalarla, ziyaretçilerin her türlü ihtiyacına cevap veren geniş mağaza yelpazesiyle CarrefourSA Karşıyaka AVM, ziyaretçilerine toplamda 81 adet mağazasıyla hizmet veriyor. Bin 650 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, İzmir'de bulunan en büyük CarrefourSA hipermarketi ve Ege Bölgesi'nde yer alan tek Praktiker mağazasını bünyesinde barındırmasıyla da fark yaratıyor.

Her gün 09.00 - 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine hizmet veren CarrefourSA Karşıyaka AVM ziyaretçilerinin rahat ve de eğlenceli alışveriş yapabilmesi için değişik aktiviteler, sergiler, hediyeler, müzik dinletileri gibi olanaklar sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri